Hakkımızda

hakkımızda logosu.png (12 KB)

Marketiniz Mağazanız İçin Aradığınız Herşey!!!


Hikâyemiz, gelişen teknoloji ile perakande sektöründe kişiye ve kurumlara özel çözümler üretip ve geliştirilebileceği hayaliyle iş hayatı serivenümüz başladı. Yılların vermiş olduğu tecbürelerimizin sonunda, sadece  bu hayalimizi gerçeğe dönüştürmekle kalmayıp, değişime yön vererek, Türkiye'ye perekande sektöründe ihtiyaç karşılayan başlıca öncü tedarikçilerden biri olmayı başaran Marketix, buna ek olarak en önemli unsur olan kalite ve güvenin temsilcisi olmayı da başardığımızı gördük.
İşe küçük bir girişimci örneği gösterdiğimiz yıllar öncesinden, bugünlerin bu kadar hızlı gelebileceği konusundan habersiz, çalışkan dürüst çalışmalarımız aralıksız sürmesi sonucu Marketix adındanda anlaşılabileceği gibi perakendecilik sektörüne hizmet vererek, barkodun yada otomasyon ile satışın olduğu tüm alanlarda bir marka olduk.
Kurulduğumuz ilk günden bu yana etik değerimizden ve kalite prensiplerimizden ödün vermedik küçük büyük demeden tüm müşterilerimiz, çalışanlarımız ve iş ortaklarımız için; kalite, trend ve gelişim bizim hala ana hedefimizdir. Bugün, uzun vadeli ve stratejik düşünen, Türkiye standartların üzerinde hizmet anlayışımızla verdiğimiz hizmetle sektörde sadece işimizin ürün satmak değil, ürünlerimizin arkasında durup, Güveni inşa etmenin bilincindeyiz.

Yıllar önce başladığımız küçük işletmemizdeki kalite yolcuğumuza, kurumsal dokunuşlarla dur durak bilmeden sektörel çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Verified by Visa Master SecureCODE Rapid SSL Chip & Pin
World Axess Maximum Bonus Advantage Paraf Visa Master Card PayPal

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Sosyal medyaya özel indirim ve kampanyalardan ilk sen haberdar ol, fırsatları yakala!

Whatsapp Sipariş Hattı x Sorularınız ve siparişleriniz için bize yazın Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.