Marketix 80x38 mm Karton Raf Etiketi

80x38 mm Karton Raf Etiketi

Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • 80x38 mm Karton Raf Etiketi

  Hammadde Karton termal
  Ölçü (ExB) 80x38 mm
  Baskı İsteğe özel danışınız
  Kuka ölçüsü 40 mm
  Rulodaki etiket 1000 adet / rulo
  Kolideki rulo 64 rulo / koli
  Kolideki etiket 64.000 etiket / koli
  80x38 mm Karton Raf Etiketi
  80x38 mm karton raf etiketi, market, şarküteri, kasap, manav, pastane vb.. gibi perakende satış noktalarında kullanılabilecek raf önlerine takılabilecek karton termal hammaddeden üretilmiş raf etiketidir. 80x38 mm karton raf etiketi Zebra, Argox, TSC, Honeywell, Godex, Possify vb gibi barkod yazıcılar ile basılıp kullanılabilir. 80x38 mm karton raf etiketine MARKETIX kalite ve güvencesi ile ulaşabilirsiniz. Bu etiket sadece mağaza içinde kullanıldığı için hammadde tercihi standart termal etiket olarak üretilmiştir. Fakat istenir ise lamine termal, kuşe, PP hammadde ile de üretilebilir. Lamine termalden üretilir ise soğuk ve neme dayanıklı olur, kuşe hammaddeden üretilip ribon ile baskı alınır ise daha uzun süre yazıların parlak ve canlı kalması ile birlikte güneş ışığı ve sıcak ortamlara daha dayanıklı hale gelmiş olur. Bu konuda daha detaylı bilgi için destek@marketix.com.tr adresine mail atabilir ya da 444 8 767 numaralı hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

  Karton raf etiketlerinde yandan çeltikli, ortadan çeltikli, hem ortadan hem yandan çeltikli ve blackmark olarak üretilmektedir. Barkod yazıcılar etiketlerin başlangıç ve bitiş noktalarını, çeltikleri yada blackmark sayesinde hissederek baskı yapabilirler. bu konuda destek ihtiyacınız yada barkod yazıcınızın hangi tip çeltik veya blackmark kullandığı konusunda müşteri temsilcmizden destek alabilirsiniz.

  Baskılı Karton Raf Etiketi
  80x38 mm karton raf etiketini, üzerinde kendi firma logonuz ile isteyebilirsiniz. Firmanıza ait logonuz tasarımınız vs.. ile karton raf etiketinin görsel tasarım detayları Marketix grafik ekibi tarafından tasarımı yapılmaktadır. Baskı onayına istinaden de baskı ve üretim süreci başlatılır. Bu gibi baskılı karton raf etiketi ihtiyaçlarınız için minumum sipariş ve baskı detayları için  destek@marketix.com.tr adresine mail atabilir ya da 444 8 767 numaralı hattımızdan bilgi alabilirsiniz.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.